Вбудований ультратонкий плінтус, який створює довершену стіну Linea Di tela, 20 мм висота

Linea_Di_tela_anod
725грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Висота видимої частини: 20 мм
Глибина: 10 мм
Товщина вставки МДФ: без вставки
Можливість LED підсвітки: Ні

ОПИС

Вбудований ультратонкий плінтус Linea Di tela від компанії Fagola - це ідеальний вибір для тих, хто цінує естетику та практичність. Цей плінтус призначений для створення довершеної стінної поверхні, який не тільки виглядає гарно та мінімалістично, але й створює тонкий тіньовий шов уздовж лінії з'єднання стіни та підлоги.

Linea Di tela має просту цільну конструкцію без додаткових елементів, що полегшує його монтаж та створює особливий дизайн. Призначений для встановлення на нього листів гіпсокартону, а також може монтуватися в нішу готової стіни. Місце кріплення повинно бути розташоване прямо над поверхнею чистової підлоги.

Плінтус Linea Di tela пропонується в анодованому класичному матовому сріблі, також ми можемо анодувати його в бронзі або золоті. Якщо цього не достатньо, то також можливе фарбування порошковою фарбою по RAL CLASSIC на ваше замовлення.

Переваги плінтуса Linea Di tela:

 • Ультратонкий дизайн та мала висота (20 мм)
 • Сумісний практично з будь-якою обробкою стін, доступний в різних кольорах та варіантах фарбування;
 • Економія місця – плінтус є вбудованим, а отже не створює виступу;
 • Монтажний бортик у верхній частині виконує захисну функцію, створюючи акуратну лінію стику зі стіною. Його ширина всього 3 мм, завдяки чому він майже непомітний та надійно скріплюється з фінішною обробкою стін.
 • Для виготовлення плінтусів використовується тільки первинний алюміній без домішок вторинного лому;
 • Екологічність. В процесі пофарбування використовуємо виключно RoHS сумісні реактиви тому вміст шкідливих речовин у покритті алюмінію виключений!
МОНТАЖ

УВАГА!

Не розпочинайте формування стін, перш ніж будуть встановлені приховані плінтуси!

Важливо зауважити, що монтаж таких конструкцій має здійснюватися лише спеціалістами, із використанням відповідних інструментів. Процес встановлення складається з кількох етапів:

 1. Якщо стіни ще не облицьовані та знаходяться на стадії чорнової обробки, то необхідно розрахувати рівень плінтуса таким чином, щоб його нижня частина знаходилась на рівні чистової підлоги. Потім необхідно закріпити алюмінієвий плінтус на цьому рівні, дотримуючись паралельності до підлоги. При цьому уникайте перекосів.
 2. Якщо стіни вже облицьовані гіпсокартоном або поштукатурені, то необхідно вирізати в них заглиблення глибиною 10 мм + 2 мм на клей для монтажу плінтуса Linea Di tela.
 3. Використовуйте герметик на поліуретановій основі або клей для того, щоб прикріпити плінтус до стіни.
 4. Для стикування алюмінієвого плінтуса в кутах використовуйте лише торцювальну пилку, підрізаючи його під 45 градусів.
 5. Виконайте фінішну обробку стін до бортика плінтуса таким чином, щоб він надійно був скріплений із нею.

Зверніть увагу!

При установці плінтуса на підлогу з ламінату, паркету чи натуральної деревини важливо залишити проміжок 3 мм між плінтусом і підлогою, оскільки ці матеріали можуть змінювати свій розмір залежно від вологості в приміщенні. Для цього потрібно передбачити місце під плінтусом, щоб матеріали могли вільно розширятись або звужуватись. Керамічну плитку можна вкладати під плінтус без проміжку.


Збережіть цей продукт на потім

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ