Ультратонкий плінтус для  LED підсвітки з кантом, без вставки Linea marina, 31 мм висота

Linea_marina_anod
680грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Висота видимої частини: 60 мм
Глибина: 15 мм
Товщина вставки МДФ: без вставки
Можливість LED підсвітки: Так

ОПИС

Створіть свій неповторний дизайн з плінтусами FAGOLA!

Linea marina - це нова модель прихованого плінтуса з LED-підсвіткою, що входить до асортименту алюмінієвих плінтусів компанії Fagola. Ця модель є ідеальним рішенням для створення ефектного дизайну приміщення. Особливістю цього плінтуса є невелика висота – всього 31 мм, що дає змогу створити ефект тіньового шва на стику стіни і підлоги.

Профіль плінтуса Linea marina має гладку поверхню з м'якими закругленнями, що додає естетичності і зручності в експлуатації. Встановлення відбувається у вирізану в стіні нішу або на чорнову стіну, коли зверху на профіль монтується гіпсокартон. Плінтус буде знаходитися в одній площині зі стінами у будь-якому випадку.

Linea marina доступний в кольорах «срібло» (анодований), «білий» та «чорний», а також може бути пофарбований нами у будь-який колір по RAL на замовлення, щоб Ви могли підібрати його під свій інтер'єр.

Основним функціональним елементом плінтуса є площадка для кріплення LED-стрічки шириною 11 мм. Вона використовується для встановлення світлодіодних стрічок будь-якої потужності і кольору, що дозволяє створити бажаний ефект освітлення в приміщенні. Стрічка повністю закривається світлорозсіювальною лінзою з білого ПВХ, яка забезпечує рівномірне і м'яке підсвічування по всій лінії плінтуса, а також виконує захисну функцію.

Зверніть увагу!!!

Лінза з ПВХ не включена до вартості плінтуса! Її необхідно придбати окремо.

Крім естетичних функцій, плінтус Linea marina має високі технічні характеристики та унікальні переваги, а саме:

  • Верхній бортик плінтуса є міцним і витримує випадкові удари при експлуатації. Окрім цього, він перекриває торець стіни приблизно на 5 мм, тому Ви можете не хвилюватися стосовно якості обробки країв монтажної ніші під плінтус: усі дефекти будуть приховані, а фінішна обробка стін – захищеною.
  • Бортик має ширину 11 мм, закриваючи повністю світлодіодну стрічку та лінзу. Також це оптимальна ширина для підкреслення контрасту між стіною та підлогою.
  • Похила частина алюмінієвого профілю знизу плінтуса перекриває підлогу на 7 мм, приховуючи дефекти на її краю. Також цей вигин працює як рефлектор – тобто відбиває світло від LED-стрічки на підлогу поблизу, залишаючись при цьому яскравим.
  • Ми виготовляємо прихований плінтус Linea marina із первинного алюмінію без домішок вторинного лому, використовуючи добавки, що відповідають європейському стандарту ISO 6063.
  • Покриття виконується із застосуванням RoHS-сумісних реактивів, щоб Ви були впевненні у повній безпеці та екологічній чистоті всієї конструкції.
МОНТАЖ

Особлива конструкція нашого плінтуса Linea marina дає змогу легко виконувати монтаж навіть після завершення облицювання стін та укладання підлоги!

Зверніть увагу, що встановлення таких конструкцій повинно бути здійснене виключно спеціалістами з використанням відповідних інструментів. Процес монтажу складається з кількох етапів:

  1. Якщо стіни є чорновими та ще не обкладені, то необхідно розрахувати рівень плінтуса таким чином, щоб його нижня частина знаходилась на рівні готового підлогового покриття. Потрібно закріпити алюмінієвий плінтус на цьому рівні, дотримуючись паралельності до підлоги. При цьому варто уникати будь-яких нахилів.
  2. Якщо стіни вже обкладені гіпсокартоном або поштукатурені, то необхідно вирізати в них заглиблення глибиною 12 мм + 2 мм для клею.
  3. Використовуйте клей або герметик на поліуретановій основі для того, щоб приклеїти плінтус до стіни.
  4. Для з'єднання алюмінієвого плінтуса в кутах використовуйте лише торцювальну пилку, підрізаючи його під кутом 45 градусів.
  5. Закріпіть LED-стрічку на внутрішній стороні верхньої частини плінтуса та закрийте її розсіювальною лінзою.

Пам'ятайте!

Якщо плінтус встановлюється на підлогу з ламінату, паркету або натуральної деревини, необхідно залишити зазор 3 мм між плінтусом та підлогою, тому що ці матеріали можуть змінювати свій розмір в залежності від вологості в приміщенні. Для цього слід передбачити місце під плінтусом, щоб матеріали могли вільно розширятися або стискатися. На керамічну плитку можна монтувати плінтус без проміжку.


Збережіть цей продукт на потім

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ