HOME » Про нас

Історія створення та філософія

Вас вітає виробничо-інноваційна мануфактура VHID manufactory. Забезпечуємо прихований доступ до сейфів, барів, лічильників чи електрощитків, систем кондиціювання, водопроводу, в підвали, погреби!

Історія створення VHID бере свій початок з березня 2009 року, коли декілька друзів-однодумців з України вкладають власні кошти в проектування і налагодження виробництва ревізійних прихованих люків. 

Майбутні організатори мануфактури, працювали в різних компаніях, які були задіяні у сфері будівництва і дизайну, і постійно зіштовхувалися із схожими проблемами: «Як приховати таку величезну кількість ніш/отворів, зробити це приховано і з можливістю доступу?». Кінцевим поштовхом до створення мануфактури став аналіз світового ринку прихованих конструкцій, який виявився майже порожнім/незайманим/вільним. Вони зрозуміли, що це відмінна можливість забезпечити люками цілий Світ і прославити себе і свою Батьківщину! Зволікати далі було неможливо і прийнявши рішення, вони почали робити підготовчі роботи по організації. 

Спочатку було придбано обладнання і невелике виробниче приміщення на околицях Києва, на потужностях якого почали виробляти перші 8 моделей прихованих люків.  

 На початку 2013 виробничі потужності мануфактури VHID розширилися, було закуплене нове сучасне обладнання. Процес виробництва доведений до відповідності високим європейським стандартам якості та безпеки.  

Концепція компанії – створенням власних продуктів дарувати задоволення людям (клієнтів і працівників) і дбати про збереження довкілля. Тільки задоволений умовами праці працівник, здатен виготовити якісний продукт, який принесе задоволення Клієнту. Довкілля – це наш дім, від нього ми отримуємо всі наші блага, ми повинні дбати про нього. Все наше виробництво є екологічно безпечним і не забруднює навколишнє середовище. 

Чому власне «VHID»? запитаєте Ви.  VHID – це відкриття нових можливостей, перехід від старого до нового, знайомство, запрошення до зустрічі з новим, це якісне перевтілення/перетворення, досягаючи входу Ви перед порогом залишаєте все старе і проходячи крізь нього знайомитесь з новим, це звільнення від старого, оновлення. Ну.. і це вхід і доступ до Ваших підвалів і ніш. 

Зараз мануфактура налічує 120 працівників, має власне конструкторське бюро, виробничі приміщення 800 м2. Компанія виготовляє 28 моделей люків. Має 5 офіційних дилерів за межами України. 

VHID постійно створює нові моделі ревізійних прихованих люків, тестує їх і запускає в серійне виробництво 

Ми впевнено крокуємо до нашої мети – нести задоволення людям, забезпечивши люками VHID всю Планету! 

98%

Вирішені проблеми із прихованим доступом навіть у найскладніших місцях

82%

Із всіх, хто звернувся купили у нас продукцію чи скористались послугами

95%

Позитивні відгуки та жодного повернення товару

Виникли питання - пишіть нам!

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ