Прихований алюмінієвий плінтус linea Europa, висота 80 мм

linea_Europa
860грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Висота видимої частини: 80 мм
Глибина: 12,5 мм
Товщина вставки МДФ: 7 мм
Можливість LED підсвітки: Ні

ОПИС

Прихований плінтус Linea Europa від компанії FAGOLA - це високоякісний елемент оздоблення приміщень, який призначений для естетичного закриття стиків підлоги зі стінами. Цей плінтус може бути встановлений в будь-якому інтер'єрі, ідеально підходить для приміщень з високим рівнем вологості, оскільки матеріал як самого корпусу, так і вставки, - водостійкий.

Linea Europa – це базовий плінтус прихованого монтажу для створення ефекту «левітуючих стін» або просто для розміщення в одній площині зі стіною.

Він може бути встановлений у заздалегідь підготовлені заглиблення в стінах над поверхнею чистової підлоги або прямо на чорнову стіну, до якої потім прикріплюється гіпсокартон. У будь-якому випадку, після закінчення монтажу, плінтус буде знаходитися в одній площині зі стінами.

Ми пропонуємо МДФ вставки до всієї лінійки плінтусів FAGOLA, які легко пофарбувати в колір стін. Також вони можуть бути фарбовані в будь-який відтінок RAL або NCS у матовому кольорі або у глянці на замовлення.

Товщина вставки для цього плінтусу - 9 мм, що додає її стійкості та міцності.

Linea Europa має висоту видимої частини 80 мм і доступний у декількох варіантах:

 1. Без покриття – «голий алюміній». Це ваш вибір, якщо плануєте використовувати вставку, оскільки вона повністю закриває собою профіль.
 2. Фарбований по RAL – для створення ефекту «нависаючих стін», тобто без вставки. Доступні різні варіанти поверхні (глянцева, матова).

Фарбування, проведене на заводі, має високу стійкість та рівномірний насичений колір.

Переваги плінтуса прихованого типу Linea Europa:

 • Універсальність – відмінно гармонує із будь-яким дизайном стін.
 • Відсутність виступу, візуальне та реальне розширення простору.
 • Сумісність із дверима прихованого монтажу. Звичайний накладний плінтус не можна встановити разом з такими дверима, тому що їх коробки вбудовані в стіну і не мають лиштв. Однак плінтус Linea Europa є ідеальним рішенням для цього випадку, оскільки його можна легко та непомітно стикувати майже з усіма алюмінієвими дверними коробками.
 • Висока стійкість до механічних пошкоджень та вологи. Виступає в ролі опорної конструкції для фінішної обробки стін.
 • Екологічність. В процесі пофарбування використовуємо виключно RoHS сумісні реактиви тому вміст шкідливих речовин у покритті алюмінію виключений!
 • Для виготовлення плінтусів використовується тільки первинний алюміній без домішок вторинного лому.
МОНТАЖ

УВАГА!!!

Не розпочинайте формувати стіни до установки прихованого плінтуса!

До процесу встановлення мають бути залучені кваліфіковані майстри із досвідом у монтажі таких конструкцій. Загалом, детальний опис процесу встановлення виглядає таким чином:

 1. Якщо стіни чорнові й облицювання не проводилось, необхідно закріпити алюмінієвий профіль плінтуса на рівні чистової підлоги. Рекомендується використовувати рівень і лазерний нівелір для точного паралельного розташування профілю.
 2. Якщо стіни вже покриті штукатуркою або обшиті гіпсокартоном, для монтажу плінтуса Linea Europa Вам необхідно зробити заглиблення в стіні глибиною 15 мм, і додатково 2 мм на клей.
 3. Для монтажу алюмінієвого профілю (основи) до стіни рекомендується використовувати клей або герметик на основі поліуретану. У випадку, якщо плануєте монтувати вставку, кріпіть основу до стіни за допомогою саморізів із потайною голівкою.
 4. Стикування плінтуса в кутах відбувається за рахунок підрізу плінтуса під кутом 45 градусів. Для підрізу потрібно використовувати лише торцювальну пилку!
 5. Для монтажу вставок МДФ необхідно вставити їх у профіль та зафіксувати, використовуючи клей на силіконовій основі.
 6. З'єднання планок МДФ вставки приховуються шпаклівкою.
 7. Якщо вставку МДФ необхідно фарбувати, то це можна зробити після їх встановлення або до цього. При цьому необхідно забезпечити повністю рівномірне покриття. Необхідно дати фарбі висохнути повністю перед початком експлуатації плінтуса.

УВАГА!!!

Монтуйте вставку МДФ тільки після укладання чистової підлоги та завершення фінішної обробки стін!

Важливо: під час встановлення плінтуса потрібно залишити проміжок 3 мм між вставкою плінтуса і підлогою для компенсації розширень деревини, які можуть виникнути внаслідок зміни вологості повітря. Це актуально для таких покриттів, як ламінат, паркет та натуральна деревина. На керамічну плитку вставку можна монтувати без проміжку.


Збережіть цей продукт на потім

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ