Плінтус прихованого монтажу з кантом Linea larga, 103 мм висота

Linea_larga
1 107грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Висота видимої частини: 103 мм
Глибина: 11 мм
Товщина вставки МДФ: 6 мм
Можливість LED підсвітки: Ні

ОПИС

Цей універсальний високий плінтус найкраще виглядає у великих кімнатах, загалом підходячи для будь-якого приміщення. Він має вузький алюмінієвий кант, що додає йому естетичного вигляду. Linea larga може виступати в ролі самостійного декоративного елементу, а також підходить для створення ефекту «нависаючих стін».

Використання високого та елегантного плінтуса Linea larga доповнить та підкреслить стіну, виконану з панелей чи цегли. Крім того, шпонована вставка створить логічне завершення підлозі, виглядаючи, як її частинка.

Прихований плінтус у будь-якому разі розташований в одній площині зі стіною, незалежно від наявності чи відсутності вставки, оскільки монтується він у нішу, яка вирізається в готовій стіні з гіпсокартону або готується заздалегідь.

Якщо необхідно, ми комплектуємо плінтус вставкою МДФ, зі шпонуванням чи фарбуванням у будь-який колір, відповідно до Ваших бажань. Доступний також базовий ґрунтований варіант вставки, щоб Ви могли пофарбувати її самостійно одночасно зі стіною.

Якщо необхідно створити ефект «левітуючих стін», найкращим рішенням буде придбати анодований плінтус Linea larga або замовити його фарбування по RAL. Для монтажу зі вставкою ми пропонуємо алюмінієвий профіль без жодного покриття, оскільки в такому разі видимим залишиться лише кант.

Переваги прихованого плінтуса з кантом Linea larga включають:

 • чітко виражений вузький алюмінієвий кант;
 • висота плінтуса 103 мм, що відмінно підкреслить просторість кімнати;
 • ще більше вільного місця за рахунок відсутності виступів, на відміну від накладних плінтусів;
 • найкраще пасує стінам, оздобленим декоративними панелями чи цеглою, зберігаючи сумісність із будь-яким іншим дизайном інтер'єру.
 • Захист стін від пошкоджень. Алюміній, завдяки своїй міцності, є надійною опорою для гіпсокартонних листів та інших видів фінішного оздоблення.
 • Екологічність. В процесі пофарбування використовуємо виключно RoHS сумісні реактиви тому вміст шкідливих речовин у покритті алюмінію виключений!

Для виготовлення наших плінтусів використовується тільки первинний алюміній без домішок вторинного лому.

МОНТАЖ

Перед початком монтажу прихованого плінтуса необхідно переконатись у рівності поверхонь стін та підлоги, оскільки такий плінтус має бути закріплений паралельно їх площинам.

Зверніть увагу!

Установку прихованого плінтуса варто проводити до початку формування стін!

Важливо відзначити, що тільки спеціалісти з відповідними інструментами повинні встановлювати плінтуси прихованого типу. Процес монтажу складається з декількох етапів:

 1. Якщо стіни є чорновими та їх не облицьовували, вам необхідно визначити рівень плінтуса таким чином, щоб його нижня частина розташовувалася на рівні чистової підлоги. На цьому рівні й потрібно кріпити плінтус. Дотримуйтесь паралельності до підлоги та уникайте перекосів.
 2. Якщо стіни вже поштукатурені або обшиті гіпсокартоном, необхідно підготувати в стіні нішу для монтажу плінтуса Linea larga глибиною 11 мм + 2 мм на клей.
 3. Кріплення алюмінієвого профілю (основи) до стіни можна виконати клеєм або герметиком на поліуретановій основі. Якщо плінтус буде використовуватися із вставкою МДФ, то кріпити основу варто на саморізи з потайною голівкою.
 4. Для стикування в кутах, необхідно підрізати алюмінієвий профіль під кутом 45 градусів. Для цього підходить лише торцювальна пилка, оскільки болгарка може пошкодити конструкцію, або ж Ви отримаєте нерівний зріз.
 5. Монтаж вставки МДФ в алюмінієву основу плінтуса здійснюється за допомогою клею на силіконовій основі. Починати роботи зі встановлення можна після того, як підлога укладена, а фінішна обробка стін закінчена. Щоб створити стики в кутах, підрізайте вставку МДФ під кутом 45 градусів торцювальною пилкою. Інший спосіб різки небезпечний, бо може закінчитися пошкодженням фарби на вставці.
 6. Щоб приховати стики між планками МДФ вставки, треба використовувати шпаклівку.
 7. Самостійно фарбувати ґрунтовану вставку МДФ можна як до монтажу, так і після нього.

УВАГА!!!

Кріпіть вставку МДФ тільки після укладання чистової підлоги!

УВАГА!!!

Перед укладанням підлоги, розрахуйте висоту МДФ вставки таким чином, щоб вона вільно заходила під кант плінтуса, при цьому має залишитися проміжок 3 мм між нею та підлогою, якщо остання виконана з ламінату, паркету або натуральної деревини. Це необхідно, оскільки ці матеріали можуть змінювати свою товщину залежно від вологості у приміщенні. Проміжок для монтажу вставки не потрібний, якщо використовується керамічна плитка або подібні матеріали, не чутливі до таких змін.


Збережіть цей продукт на потім

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ