Вбудований плінтус, що створює тіньовий шов Linea d'ombra, 60 мм висота

Linea_d'ombra_anod
1 625грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Висота видимої частини: 60 мм
Глибина: 15 мм
Товщина вставки МДФ: без вставки
Можливість LED підсвітки: Ні

ОПИС

Вбудований плінтус Linea d'ombra - це хороше рішення для тих, хто хоче створити власний стильний та естетичний інтер'єр. Цей плінтус додає візуальної привабливості приміщенню, виглядає дуже гарно та додає унікального стилю. Він є більш елегантним та сучасним виглядом плінтуса, саме завдяки «тіньовому шву» – візуальній лінії розриву із продовженням площини стін.

Linea d'ombra є вбудованим плінтусом, тобто монтується в підготовлену нішу в стіні або на нього зверху встановлюються листи гіпсокартону. Таким чином, базова частина його корпусу розташовується в площині стіни, а декоративна кришка дещо виступає, створюючи той самий ефект розриву стіни.

Плінтус є анодованим або фарбованим на замовленняв будь-який колір по RAL, що дає змогу підібрати його до будь-якого дизайну.

Linea d'ombra, окрім елегантності, має ще одне практичне застосування: дає змогу приховати кабелі та інженерні комунікації завдяки своєму кабель-каналу. Порожнина плінтуса поділена на декілька секцій, щоб уникнути заплутування проводів і легко видалити зайві або отримати доступ до них за потреби.

Декоративна кришка плінтуса надійно закріплюється в профілі, і не відвалюється при випадковому дотику, не створює звуків при вібрації. Вона має однотонну поверхню зі злегка матовим покриттям та чітко вираженою фактурою алюмінію.

Унікальні переваги плінтуса Linea d'ombra:

  • Створює тіньовий шов, який додає елегантності інтер'єру;
  • Приховує проводи та кабелі завдяки кабель-каналу, який є легкодоступним;
  • Повністю екологічно чистий та безпечний для здоров'я. В процесі фарбування використовуємо виключно RoHS сумісні реактиви тому вміст шкідливих речовин у покритті алюмінію виключений!
  • Легко суміщається з дверима прихованого монтажу.
  • Для виготовлення плінтусів використовується тільки первинний алюміній без домішок вторинного лому;
МОНТАЖ

Увага!

Не рекомендується починати формування стін до установки прихованих плінтусів, оскільки це ускладнить процес монтажу.

  1. Фіксація базового профілю: для монтажу прихованого плінтуса необхідно спочатку закріпити базовий профіль. Це здійснюється за допомогою клею або герметика. Профіль кріпиться прямо на чорнову стіну або у вирізану в гіпсокартоні нішу під плінтус глибиною 15 мм + 2 мм на клей. Всі деталі базового профілю повинні бути встановлені рівно та паралельно до підлоги. Якщо встановлення відбувалося на чорнові стіни, то далі потрібно встановити листи гіпсокартону на алюмінієву основу плінтуса.
  2. Підрізку алюмінієвого плінтуса виконуйте винятково за допомогою торцювального станка. Для стиків підрізайте плінтус під кутом 45 градусів.
  3. Використовуючи чисту шпаклівку стін, можна приховати з'єднання між стіною та профілем, створивши при цьому гладку поверхню без нерівностей.
  4. Встановлення декоративної кришки. Базовий профіль містить спеціальні пази, куди необхідно вставити кришку, щоб остаточно зібрати плінтус. Після цього її легко можна знімати та встановлювати назад, якщо в цьому буде потреба. Разом з тим, декоративна кришка при правильному встановленні має надійно триматися в профілі та не створювати звуків при торканні до неї.


Збережіть цей продукт на потім

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ