Єдиина політика оплати та доставки

VHID завжди прагне щоб Клієнти отримали максимальне задоволення від роботи з нами, саме тому ми підготували спеціальні умови Оплати і Доставки, які покликані зробити наше співробітництво максимально комфортним для Вас!

  Всі ціни на продукцію є у публічному доступі на сайті і Ви завжди можете перевірити їх достовірність. Якщо замовлений продукт не відповідає ні одним параметрам зазначеним на сайті, тоді для такого замовлення встановлюється індивідуальна ціна відповідальним менеджером, яку він узгоджує із своїм безпосереднім керівником. 

Умови оплати: 

Порядок взаєморозрахунків при індивідуальних замовленнях 

Якщо Ви вже визначились із продуктом і готові замовити його виробництво, Вам потрібно пере цим оплатити його вартість. Якщо повна сума замовлення не перевищує двадцять тисяч гривень, то за політикою нашої компанії передоплата має бути внесена в повному обсязі, тобто 100%, якщо сума замовлення перевищує двадцять тисяч гривень, то передоплата складає 80% від суми замовлення, а інші 20% Ви маєте сплатити в день отримання товару чи надання остаточних послуг. 

Порядок взаєморозрахунків при купівлі готового товару 

Якщо Ви купуєте товар, що є в наявності, то Ви можете скористатись послугою накладеного платежу, яку надає компанія-перевізник “Нова Пошта”. В такому разі доставлення коштів Ви маєте сплатити самостійно. При цьому доставлення сплачує наша компанія. Щоб уникнути цих додаткових затрат ми рекомендуємо оплачувати товар перед відвантаженням виробів. 

Способи оплати: 

  • Онлайн оплата товару банківськими картами Visa або MasterCard;
  • Оплата товару через інтернет-банкінг ПриватБанку;
  •  Готівкою при отриманні стандартних виробів у відділеннях компанії “Нова Пошта”;
  • Готівкою через термінал самообслуговування Приват Банку;
  • Безготівковий спосіб
  • Ми приймаємо оплату від юридичних осіб, платників ПДВ, без додаткових націнок. Просто подзвоніть та замовте рахунок у менеджера. Внесення оплати на безготівковий рахунок можливо також від ФОП, в касі любого банку або із розрахункового рахунку Вашої фірми. 

Умови доставки: 

Мануфактура VHID має у своєму розпорядженні власний логістичний склад та транспорт що суттєво спрощу та прискорює процес отримання товару для наших покупців. 

Доставка товару нашим Клієнтам завжди є безкоштовною. Здійснюється нашими власними силами, або службою доставки ТОВ «Нова пошта» на вказане Вами при замовленні відділення або за адресою. 
Якщо контрукція великогабаритна або дуже важка, VHID зробить доставку на поверх або занесе на об’єкт за додаткову оплату. 

Виникли питання - пишіть нам!

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ