Плінтус для  LED підсвітки без видимого канта, без вставки linea Luna, 100 мм висота

linea_Luna_anod
1 282грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Висота видимої частини: 60 мм
Глибина: 15 мм
Товщина вставки МДФ: без вставки
Можливість LED підсвітки: Так

ОПИС

Створіть свій неповторний дизайн з плінтусами FAGOLA!

Linea Luna – це унікальна модель прихованого плінтуса для LED-підсвітки без канта. Цей плінтус є ідеальним варіантом, якщо потрібно створити підсвітку, але не має бажання використовувати модель з видимим кантом. Профіль має висоту видимої частини 100 мм, а ще 17 мм займає конструкція з площадкою для кріплення LED-стрічки у верхній частині, яка повністю ховається в облицювання готової стіни.

Профіль плінтуса Linea Luna має пряму форму без похилих частин та, відповідно, використовується без вставки. Встановлення відбувається у вирізану в стіні нішу або на чорнову стіну, коли зверху на профіль монтується гіпсокартон. Плінтус буде знаходитися в одній площині зі стінами, створюючи візуальну лінію розриву стіни з підлогою.

Linea Luna доступний в кольорах «срібло» (анодований), пофарбований у будь-який колір по RAL на замовлення або без покриття.

Основним функціональним елементом плінтуса є площадка для кріплення LED-стрічки шириною 10 мм. Вона використовується для встановлення світлодіодних стрічок будь-якої потужності і кольору, що дозволяє створити бажаний ефект освітлення в приміщенні. Стрічка повністю закривається світлорозсіювальною лінзою з білого ПВХ, яка забезпечує рівномірне і м'яке підсвічування по всій лінії плінтуса, а також виконує захисну функцію.

Зверніть увагу!!!

Лінза з ПВХ не включена до вартості плінтуса! Її необхідно придбати окремо, вибравши відповідну опцію при замовленні через наш сайт.

Linea Luna має високі технічні характеристики та власні переваги, а саме:

  • Повністю невидима площадка для кріплення світлодіодної стрічки, яка знаходиться в стіні, відсутність канту, що створює ефект розриву стіни з підлогою;
  • Сумісність із дверима прихованого типу – Linea Luna легко стикується із такими типом дверей, на відміну від звичайного (накладного) плінтуса;
  • Відсутність видимих частин, що виступають – після монтажу плінтус має вигляд прямого алюмінієвого листа;
  • Ми виготовляємо приховані плінтуси із первинного алюмінію без домішок вторинного лому, використовуючи добавки, що відповідають європейському стандарту ISO 6063.
  • Покриття виконується із застосуванням RoHS-сумісних реактивів, тому ми гарантуємо повну відсутність шкідливих речовин у покритті!
МОНТАЖ

УВАГА! Не розпочинайте формування стін до установки прихованих плінтусів!

Зверніть увагу, що встановлення таких конструкцій повинно бути здійснене виключно спеціалістами з використанням відповідних інструментів. Процес монтажу складається з кількох етапів:

  1. Якщо стіни є чорновими та ще не обкладені, то необхідно розрахувати рівень плінтуса таким чином, щоб його нижня частина знаходилась на рівні готового підлогового покриття. Потрібно закріпити алюмінієвий плінтус на цьому рівні, дотримуючись паралельності до підлоги.
  2. Якщо стіни вже обкладені гіпсокартоном або поштукатурені, то необхідно вирізати в них заглиблення глибиною 15 мм + 2 мм для клею.
  3. Використовуйте клей або герметик на поліуретановій основі для того, щоб приклеїти плінтус до стіни.
  4. Для стикування алюмінієвого плінтуса в кутах підрізайте його під кутом 45 градусів. Використовуйте винятково торцювальну пилку!
  5. Закріпіть LED-стрічку на внутрішній стороні верхньої частини плінтуса та закрийте її розсіювальною лінзою.

Пам'ятайте!

Якщо плінтус встановлюється на підлогу з ламінату, паркету або натуральної деревини, необхідно залишити зазор 3 мм між плінтусом та підлогою, тому що ці матеріали можуть змінювати свій розмір в залежності від вологості в приміщенні. Для цього слід передбачити місце під плінтусом, щоб матеріали могли вільно розширятися або стискатися. На керамічну плитку можна монтувати плінтус без проміжку.


Збережіть цей продукт на потім

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ