Алюмінієвий плінтус вмонтований Linea decorativa, 100 мм висота

Linea_decorativa_anod
1 310грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Висота видимої частини: 100 мм
Глибина: 3 мм
Товщина вставки МДФ: без вставки
Можливість LED підсвітки: Ні

ОПИС

Створіть свій неповторний дизайн з плінтусами FAGOLA!

Вмонтований алюмінієвий плінтус Linea decorativa був розроблений спеціально для випадків, коли потрібно встановити вбудований плінтус на одній площині зі стінами, але через певні обставини неможливо зробити заглиблення в стіні.

Плінтус складається з широкої тонкої алюмінієвої смуги та монтажного бортика на верхній частині. В процесі монтажу бортик повністю ховається під фінішне оздоблення, тоді як видима частина плінтуса втоплена щодо площини стін на 1 мм. Linea decorativa є ідеальним рішенням для використання разом з будь-якими прихованими дверима, оскільки він може бути встановлений впритул до дверного отвору без зайвих зусиль.

Плінтус має висоту видимої частини 100 мм, а монтажний бортик 3 мм.

Linea decorativa пропонується в декількох варіантах. По-перше, це класичне анодування (матове срібло, білий або чорний), а також ми проводимо фарбування в будь-який колір по RAL на замовлення.

Серед основних переваг плоского плінтуса Linea decorativa варто виділити наступні:

 • Немає необхідності робити приямок у стіні – плінтус є плоским і кріпиться прямо на стіну, а бортик на верхньому торці маскується фінішною штукатуркою.
 • Стійкий до тепла, не змінює форми та розмірів від перепадів температур та вологості. Це особливо важливо при використанні неподалік камінів.
 • Добре вписується в будь-який інтер'єр із дверима прихованого монтажу.
 • Є повністю екологічно чистим, оскільки виготовляється з високоякісного алюмінію та відповідає міжнародним стандартам.
 • Для виготовлення плінтусів використовується тільки первинний алюміній без домішок вторинного лому.
 • Екологічність. В процесі пофарбування використовуємо виключно RoHS сумісні реактиви тому вміст шкідливих речовин у покритті алюмінію виключений!
МОНТАЖ

УВАГА!!!

Не починайте формування стін до установки прихованих плінтусів!

Варто зазначити, що монтаж такого типу конструкцій повинні виконувати спеціалісти за допомогою відповідних інструментів. Сам процес відбувається в декілька етапів:

 1. Якщо стіни чорнові й облицювання не проводилось, розрахуйте рівень плінтуса так, щоб його нижня частина була на рівні чистової підлоги. Далі кріпіть алюмінієвий плінтус на цьому рівні. Потурбуйтесь, щоб не було перекосів та плінтус був змонтований паралельно підлозі;
 2. Якщо стіни вже поштукатурені чи вже змонтований гіпсокартон, Вам потрібно вирізати в стіні заглиблення для монтажу плінтуса Linea universale глибиною 15 мм + 2 мм на клей;
 3. Алюмінієвий профіль (основу) кріпіть до стіни клеєм чи герметиком на поліуретановій основі. Якщо планується монтаж вставки, то для кріплення основи варто використовувати саморізи з потайною голівкою.
 4. Стикуйте алюмінієвий плінтус в кутах шляхом підрізу під 45 градусів. Для підрізу використовуйте винятково торцювальну пилку.
 5. Якщо чистова підлога встановлена, стіни пройшли фінішну обробку, починайте монтувати вставку МДФ в алюмінієву основу плінтуса. Використовуйте клей на силіконовій основі. Стикуйте вставку МДФ в кутах шляхом підрізу під 45 градусів. Для підрізу використовуйте виключно торцювальну пилку.
 6. Стики між планками МДФ вставки маскуються шпаклівкою.
 7. Якщо Ви придбали вставку МДФ ґрунтовану, варто пофарбувати її в потрібний колір до монтажу в алюмінієву основу. Або фарбувати її після монтажу, одночасно зі стіною, де її встановлено.

УВАГА!!!

Не кріпіть вставку МДФ до вкладання чистової підлоги!

УВАГА!!!

Не забудьте залишити проміжок 3 мм між вставкою плінтуса і підлогою, якщо вона з ламінату, паркету чи з натуральної деревини. Ці матеріали можуть легко розширюватись при збільшенні вологості в приміщенні та навпаки звужуватись при висиханні і треба залишити для цього місце під вставкою МДФ. На керамічну плитку вставку можна монтувати без проміжку.Збережіть цей продукт на потім

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ