Плінтус з LED підсвіткою посередині Linea leggera, 60 мм висота

Linea_leggera_anod
1 110грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
HS CODE | УКТЗЕД: 76 04 29 90 00
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Висота видимої частини: 60 мм
Глибина: 15 мм
Товщина вставки МДФ: без вставки
Можливість LED підсвітки: Так

ОПИС

Створіть свій неповторний дизайн з плінтусами FAGOLA!

Linea leggera – це особлива модель для LED-підсвітки без канта, що дає змогу створити підсвітку посередині плінтуса. Профіль має висоту видимої частини 60 мм, а світлодіодна стрічка кріпиться всередині конструкції.

Linea leggera встановлюється на чорнову стіну, а зверху на профіль монтується гіпсокартон, або у вирізану в готовій стіні нішу. Плінтус буде знаходитися в одній площині зі стінами, не створюючи жодних виступів, оскільки видима його частина не містить похилих елементів.

Linea leggera доступний у 2 видах покриття: «срібло» (анодований) та пофарбований у будь-який колір по RAL на замовлення.

Плінтус підтримує встановлення світлодіодних стрічок будь-якої потужності і кольору для створення бажаного ефекту освітлення. Стрічка повністю закривається світлорозсіювальною лінзою з білого ПВХ, яка забезпечує рівномірне і м'яке підсвічування по всій середній частині плінтуса, а також виконує захисну функцію.

Зверніть увагу!!!

Лінза з ПВХ не включена до вартості плінтуса! Її необхідно придбати окремо, вибравши відповідну опцію при замовленні через наш сайт.

Linea leggera має важливі переваги над іншими типами плінтуса, а саме:

  • Сумісність із дверима прихованого типу – Linea leggera легко стикується із такими типом дверей, на відміну від звичайного (накладного) плінтуса;
  • Розташування в одній площині зі стіною, відсутність виступів;
  • Розташування підсвітки посередині плінтуса;
  • Усі наші приховані плінтуси виготовлені з первинного алюмінію без домішок вторинного лому, з використанням добавок, що відповідають європейському стандарту ISO 6063.
  • Покриття виконується із застосуванням RoHS-сумісних реактивів, тому ми гарантуємо повну відсутність шкідливих речовин у покритті!
МОНТАЖ

УВАГА! Не розпочинайте формування стін до установки прихованих плінтусів!

Зверніть увагу, що встановлення таких конструкцій повинно бути здійснене виключно спеціалістами з використанням відповідних інструментів. Процес монтажу складається з декількох етапів:

  1. Якщо стіни є чорновими та ще не обкладені, то необхідно розрахувати рівень плінтуса таким чином, щоб його нижня частина знаходилась на рівні чистової підлоги. Потрібно закріпити алюмінієвий плінтус на цьому рівні, дотримуючись паралельності до підлоги.
  2. Якщо стіни вже обкладені гіпсокартоном, то необхідно вирізати в них заглиблення глибиною 10 мм + 2 мм на клей.
  3. Кріпіть плінтус до чорнової стіни за допомогою клею або герметика на поліуретановій основі.
  4. Для стикування алюмінієвого плінтуса в кутах підрізайте його під кутом 45 градусів. Використовуйте винятково торцювальну пилку!
  5. Закріпіть LED-стрічку на внутрішній стороні плінтуса та закрийте її розсіювальною лінзою.

Пам'ятайте!

Якщо плінтус встановлюється на підлогу з ламінату, паркету або натуральної деревини, необхідно залишити зазор 3 мм між плінтусом та підлогою, тому що ці матеріали можуть змінювати свій розмір в залежності від вологості в приміщенні. Для цього слід передбачити місце під плінтусом, щоб матеріали могли вільно розширятися або стискатися. На керамічну плитку можна монтувати плінтус без проміжку.


Збережіть цей продукт на потім

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ