Що ми можемо зробити

Вимоги до сучасного дизайну інтер’єру весь час розширюються, Замовники стають більш вибагливими, а часу для реалізації проєкту, як правило, надається обмаль.

Плінтуси прихованого монтажу FAGOLA відповідають вимогам часу і сприяють гнучкості рішень по візуальному наповненню і можливій швидкій зміні концепту дизайну.

В залежності від Вашого задуму, ми надаємо наступні послуги:

Анодування чи пофарбування алюмінієвого профілю плінтуса

Анодування плінтуса ми виконуємо у тих випадках, коли плінтус цілком або частково відкритий (не прихований), завдяки цьому він завжди матиме сріблястий колір, який не піддаватиметься окисленню з плином часу. Якщо цілий плінтус або певні його частини залишаються видимими, ми пофарбуємо його в будь – який із кольорів шкали RAL, який стане найбільш гармонійним доповненням Вашого інтер’єру!

 

 

 

Виїзд на заміри

Спеціаліст приїде у зручний для Вас час і визначить оптимальну кількість плінтусів для замовлення, а також проконсультує щодо можливості та доцільності використання тієї чи іншої моделі.

Виготовлення та оздоблення вставок для плінтуса

Виготовляємо вставки для прихованих плінтусів FAGOLA будь-яких розмірів і конфігурацій.


1.Фарбування вставок МДФ по шкалі кольорів RAL; Вставка МДФ за своєю текстурою є ідеально рівною, обрізка відбувається на високоточному сучасному обладнанні, вставка обробляється поліуретановим ґрунтом, після чого наноситься фарба, матова чи глянцева в залежності від Вашого побажання! Якщо частиною Вашого дизайнерського задуму є розміщення в плінтусі вставок МДФ, ми наділимо їх будь-яким кольором зі шкали RAL. 


2.Підбір і наклеювання шпону на вставку МДФ; Підберемо шпон під Вашу підлогу, двері чи стіни або відповідно до Ваших особливих побажань. Виконаємо наклеювання шпону на вставку МДФ.

Доставка

Доставка продукції нашим Клієнтам завжди безкоштовна та здійснюється нашим власним відділом логістику в зручний для Вас час та місце.

Виникли питання - пишіть нам!

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ