Прихований алюмінієвий плінтус Linea universale, 60 мм висота

Linea_universale
735грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Висота видимої частини: 60 мм
Глибина: 15 мм
Товщина вставки МДФ: 9 мм
Можливість LED підсвітки: Ні

ОПИС

Створіть свій неповторний дизайн з плінтусами FAGOLA!

Плінтус прихованого монтажу Linea universale – один із найпопулярніших у лінійці FAGOLA. Він застосовується для створення унікальних варіантів дизайну, таких як ефект «нависаючих стін» або «прихований плінтус» - розташування плінтуса в одній площині зі стіною. З Linea universale відкривається безліч можливостей для дизайнерських рішень.

Linea universale встановлюється у попередньо підготовлені заглиблення в стінах над поверхнею чистової підлоги, або кріпиться до чорнової стіни, а зверху над ним встановлюється лист гіпсокартону. В обох випадках в кінцевому вигляді плінтус має бути в одній площині зі стіною.

Для декорування в лінійці плінтусів FAGOLA є вставки з МДФ, які в більшості випадків ґрунтовані і фарбуються разом зі стінами в один колір. Також Ви можете замовити індивідуальне пофарбування вставки по RAL/NCS в матовому кольорі чи у глянці. У цих випадках алюмінієвий профіль варто використати без додаткового покриття.

Вставка МДФ для плінтуса Linea universale підходить товщиною 9 мм.

Для створення ефекту нависаючої стіни плінтус Linea universale завжди є анодований в класичному матовому сріблі, або під замовлення ми анодуємо його у бронзі чи золоті. Якщо цього замало, то допоможе фарбування порошковою фарбою по RAL CLASSIC на замовлення.

Переваги прихованого плінтуса Linea universale (висота видимої частини 60 мм):

 • Сумісний практично з будь-якою обробкою стін. Може бути пофарбований, анодований, із вставкою, повторювати дизайн стіни або контрастувати з нею.
 • Економить місце за рахунок відсутності виступу – плінтус розташований в одній площині зі стінами. Також має візуальний ефект збільшення приміщення.
 • Захист фінішної обробки стін. Алюміній – досить міцний конструкційний матеріал, а отже виступає в ролі опори для гіпсокартонних листів чи іншої фінішної обробки.
 • Сумісний із дверима прихованого монтажу. Накладний плінтус не підходить для встановлення одночасно із таким видом дверей, тому що їх коробки вмонтовуються в стіну та не мають лиштв. А от прихований Linea universale – найкраще рішення в такому разі. Він легко та непомітно стикується з більшістю алюмінієвих дверних коробок.

Linea universale – це екстурдований алюмінієвий профіль для виготовлення якого використовують первинний алюміній та добавки, що відповідають європейському стандарту ISO 6063. Для покриття алюмінієвого профілю вживаємо виключно RoHS сумісні реактиви, тому вміст шкідливих речовин у покритті алюмінію виключений!

МОНТАЖ

УВАГА!!!

Не починайте формування стін до установки прихованих плінтусів!

Варто зазначити, що монтаж такого типу конструкцій повинні виконувати спеціалісти за допомогою відповідних інструментів. Сам процес відбувається в декілька етапів:

 1. Якщо стіни чорнові й облицювання не проводилось, розрахуйте рівень плінтуса так, щоб його нижня частина була на рівні чистової підлоги. Далі кріпіть алюмінієвий плінтус на цьому рівні. Потурбуйтесь, щоб не було перекосів та плінтус був змонтований паралельно підлозі;
 2. Якщо стіни вже поштукатурені чи вже змонтований гіпсокартон, Вам потрібно вирізати в стіні заглиблення для монтажу плінтуса Linea universale глибиною 15 мм + 2 мм на клей;
 3. Алюмінієвий профіль (основу) кріпіть до стіни клеєм чи герметиком на поліуретановій основі. Якщо планується монтаж вставки, то для кріплення основи варто використовувати саморізи з потайною голівкою.
 4. Стикуйте алюмінієвий плінтус в кутах шляхом підрізу під 45 градусів. Для підрізу використовуйте винятково торцювальну пилку.
 5. Якщо чистова підлога встановлена, стіни пройшли фінішну обробку, починайте монтувати вставку МДФ в алюмінієву основу плінтуса. Використовуйте клей на силіконовій основі. Стикуйте вставку МДФ в кутах шляхом підрізу під 45 градусів. Для підрізу використовуйте виключно торцювальну пилку.
 6. Стики між планками МДФ вставки маскуються шпаклівкою.
 7. Якщо Ви придбали вставку МДФ ґрунтовану, варто пофарбувати її в потрібний колір до монтажу в алюмінієву основу. Або фарбувати її після монтажу, одночасно зі стіною, де її встановлено.

УВАГА!!!

Не кріпіть вставку МДФ до вкладання чистової підлоги!

УВАГА!!!

Не забудьте залишити проміжок 3 мм між вставкою плінтуса і підлогою, якщо вона з ламінату, паркету чи з натуральної деревини. Ці матеріали можуть легко розширюватись при збільшенні вологості в приміщенні та навпаки звужуватись при висиханні і треба залишити для цього місце під вставкою МДФ. На керамічну плитку вставку можна монтувати без проміжку.Збережіть цей продукт на потім

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ