Плінтус прихованого монтажу алюмінієвий Linea stretta, 53 мм висота

Linea_stretta
756грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Висота видимої частини: 53 мм
Глибина: 15 мм
Товщина вставки МДФ: 10 мм
Можливість LED підсвітки: Ні

ОПИС

Застосувавши плінтуси FAGOLA, ви зможете створити власний унікальний дизайн.

Один з популярних базових плінтусів у лінійці FAGOLA - це Linea stretta. Він дає змогу створювати ефект "нависаючих стін" або "прихованого плінтусу", оскільки розташовується в одній площині зі стіною. Linea stretta надає багато можливостей для дизайнерських рішень.

Щоб встановити плінтус Linea stretta, потрібно створити заглиблення в стіні над поверхнею підлоги або закріпити його до чорнової стіни, після чого зверху встановити лист гіпсокартону. В будь-якому разі ви отримаєте плінтус в одній площині зі стінами.

Вставки з МДФ для декорування плінтусів FAGOLA можна фарбувати в однаковий колір разом зі стінами, оскільки вони попередньо ґрунтовані під час виготовлення. Можна також замовити індивідуальне фарбування вставки в матовому чи глянцевому кольорі по RAL/NCS. В такому випадку не потрібне додаткове покриття для алюмінієвого профілю.

Вставка МДФ для плінтуса Linea stretta має товщину 9 мм.

Щоб створити ефект нависаючої стіни, плінтус Linea stretta завжди є анодованим в класичному матовому сріблі, або можна замовити анодування у бронзі чи золоті. Якщо цього недостатньо, є ще один варіант – ми також фарбуємо плінтус порошковою фарбою по RAL CLASSIC.

Прихований плінтус Linea stretta (висота видимої частини 53 мм) має такі переваги:

 • Сумісність майже з будь-якою обробкою стін. Можна замовити пофарбування, анодування та разом із вставкою. Легко створити дизайн як ідентичний зі стіною, так і для контрасту.
 • Для виготовлення плінтусів використовується тільки первинний алюміній без домішок вторинного лому;
 • Захист фінішної обробки стін. Алюміній, який використовується для виготовлення профіля, є міцним конструкційним матеріалом і служить опорою для гіпсокартонних листів та інших матеріалів.
 • Сумісність з дверима прихованого типу. Linea stretta, на відміну від накладних плінтусів, підходить для встановлення разом з більшістю алюмінієвих дверних коробок, непомітно стикуючись із ними.
 • Для покриття алюмінієвого профілю застосовуються RoHS-сумісні реактиви, тому ми гарантуємо відсутність шкідливих речовин у покритті.
МОНТАЖ

УВАГА! Не розпочинайте формування стін до установки прихованих плінтусів!

Варто зазначити, що монтаж таких конструкцій має виконуватися спеціалістами за допомогою відповідних інструментів. Сам процес монтажу складається з декількох етапів:

 1. Якщо стіни є чорновими і облицювання не проводилося, необхідно розрахувати рівень плінтуса таким чином, щоб його нижня частина була на рівні чистової підлоги. Потім плінтус потрібно закріпити на цьому рівні. Важливо перевірити, щоб не було перекосів та плінтус був змонтований паралельно підлозі.
 2. Якщо стіни вже поштукатурено або встановлений гіпсокартон, для монтажу плінтуса Linea stretta виріжте заглиблення у стіні глибиною 15 мм + 2 мм на клей.
 3. Для кріплення алюмінієвого профілю (основи) до стіни можна використовувати клей або герметик на поліуретановій основі. Якщо плануєте монтувати вставку, для кріплення основи краще використовуйте саморізи з потайною голівкою.
 4. Для стиків в кутах підрізайте алюмінієвий плінтус під кутом 45 градусів. Робити це потрібно лише торцювальною пилкою.
 5. Якщо чистова підлога вже укладена, а фінішна обробка стін завершена, можна приступати до монтажу вставки МДФ в алюмінієву основу плінтуса. Використовуйте клей на силіконовій основі. Для стиків у кутах підріжте вставку під кутом 45 градусів. Для цього також використовуйте винятково торцювальну пилку.
 6. Для приховування стиків між планками МДФ вставки використовується шпаклівка.
 7. Якщо Ви купили грунтовану вставку МДФ, то її можна фарбувати як до монтажу, так і після, разом зі стіною.

УВАГА!!!

Не кріпіть вставку МДФ до вкладання чистової підлоги!

ВАЖЛИВО: не кріпіть вставку МДФ до вкладання чистової підлоги!

Також не забувайте залишити проміжок 3 мм між вставкою плінтуса і підлогою, якщо підлога виконана з ламінату, паркету або натуральної деревини. Ці матеріали можуть розширюватись при підвищенні вологості в приміщенні та звужуватися при висиханні. Для цього потрібно вільне місце під МДФ вставкою. Керамічна плитка, на відміну від вищеописаних покриттів, не вимагає такого зазору.


Збережіть цей продукт на потім

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ