Плінтус прихованого монтажу алюмінієвий з кантом Linea di sette, 73 мм висота

linea_di_sette
783грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Висота видимої частини: 73 мм
Глибина: 16,3 мм
Товщина вставки МДФ: 12 мм
Можливість LED підсвітки: Ні

ОПИС

Прихований плінтус з кантом Linea di sette – це стильний та практичний елемент декору, призначений для закриття шва між стіною та підлогою. Він має висоту 73 мм і є частиною лінійки прихованих плінтусів від компанії FAGOLA, яка входить до групи компаній "Zozulia Home Group". Linea di sette забезпечує естетичний вигляд приміщенню та дає змогу створити візуальний ефект нависаючих стін.

Цей плінтус можна встановлювати в будь-який інтер'єр. Він підходить як для житлових будинків, так і для офісу, комерційних та інших закладів. Але найкраще виглядатиме у приміщеннях із великим метражем, а подвійний видимий алюмінієвий кант тільки підкреслить його елегантність.

Також до лінійки плінтусів FAGOLA ми виготовляємо вставки з МДФ, які пропонуються в декількох варіантах: ґрунтовані (для самостійного фарбування), фарбовані по RAL/NCS в матовій або глянцевій поверхні. Якщо буде використовуватися вставка МДФ, то профіль плінтуса треба замовляти без покриття.

А для створення ефекту нависаючих стін Linea di sette продається анодованим (матове срібло, бронза, золото) або пофарбованим по RAL CLASSIC на замовлення.

Переваги прихованого плінтуса з кантом Linea di sette:

 • Чітко виражений кант забезпечує чудовий зовнішній вигляд;
 • Сумісний фактично з будь-яким дизайном інтер’єру, оскільки може використовуватися як із вставкою, так і без неї;
 • Висока якість матеріалів – профіль виготовляється з первинного алюмінію без домішок вторинного лому та є надзвичайно стійким до негативного впливу змін температури, вологості, ультрафіолету тощо. Порошкові фарби, які ми наносимо на наші плінтуси та вставки, відмінно тримаються на поверхні.
 • Економія місця в приміщенні та можливість комбінувати стилі, використовуючи один плінтус.

Повністю екологічно чистим є не тільки сам плінтус, але й вставки МДФ. Для покриття алюмінієвого профілю вживаємо виключно RoHS сумісні реактиви тому вміст шкідливих речовин у покритті алюмінію виключений!Застосувавши плінтуси FAGOLA, ви зможете створити власний унікальний дизайн.

Один з популярних базових плінтусів у лінійці FAGOLA - це Linea stretta. Він дає змогу створювати ефект "нависаючих стін" або "прихованого плінтусу", оскільки розташовується в одній площині зі стіною. Linea stretta надає багато можливостей для дизайнерських рішень.

Щоб встановити плінтус Linea stretta, потрібно створити заглиблення в стіні над поверхнею підлоги або закріпити його до чорнової стіни, після чого зверху встановити лист гіпсокартону. В будь-якому разі ви отримаєте плінтус в одній площині зі стінами.

Вставки з МДФ для декорування плінтусів FAGOLA можна фарбувати в однаковий колір разом зі стінами, оскільки вони попередньо ґрунтовані під час виготовлення. Можна також замовити індивідуальне фарбування вставки в матовому чи глянцевому кольорі по RAL/NCS. В такому випадку не потрібне додаткове покриття для алюмінієвого профілю.

Вставка МДФ для плінтуса Linea stretta має товщину 9 мм.

Щоб створити ефект нависаючої стіни, плінтус Linea stretta завжди є анодованим в класичному матовому сріблі, або можна замовити анодування у бронзі чи золоті. Якщо цього недостатньо, є ще один варіант – ми також фарбуємо плінтус порошковою фарбою по RAL CLASSIC.

Прихований плінтус Linea stretta (висота видимої частини 53 мм) має такі переваги:

 • Сумісність майже з будь-якою обробкою стін. Можна замовити пофарбування, анодування та разом із вставкою. Легко створити дизайн як ідентичний зі стіною, так і для контрасту.
 • Для виготовлення плінтусів використовується тільки первинний алюміній без домішок вторинного лому;
 • Захист фінішної обробки стін. Алюміній, який використовується для виготовлення профіля, є міцним конструкційним матеріалом і служить опорою для гіпсокартонних листів та інших матеріалів.
 • Сумісність з дверима прихованого типу. Linea stretta, на відміну від накладних плінтусів, підходить для встановлення разом з більшістю алюмінієвих дверних коробок, непомітно стикуючись із ними.
 • Для покриття алюмінієвого профілю застосовуються RoHS-сумісні реактиви, тому ми гарантуємо відсутність шкідливих речовин у покритті.
МОНТАЖ

Перед початком монтажу необхідно перевірити рівність поверхні стін та підлоги, на яких будуть установлені приховані плінтуси. Якщо необхідно, виконайте вирівнювальні роботи.

УВАГА!!!

Не починайте формування стін до установки прихованих плінтусів!

Черговість дій при монтажі виглядає наступним чином:

 1. Якщо стіни чорнові й облицювання не проводилось, розрахуйте рівень плінтуса так, щоб його нижня частина була на рівні чистової підлоги. Потім кріпіть алюмінієвий плінтус на цьому рівні. Потурбуйтесь, щоб не було перекосів та плінтус був змонтований паралельно підлозі;
 2. Якщо стіни вже поштукатурені чи вже змонтований гіпсокартон, Вам потрібно вирізати в стіні заглиблення для монтажу плінтуса Linea di sette глибиною 16,3 мм + 2 мм на клей;
 3. Алюмінієвий профіль (основу) кріпіть до стіни клеєм чи герметиком на поліуретановій основі. Якщо планується монтаж вставки, то для кріплення основи варто використовувати саморізи з потайною голівкою.
 4. Стикуйте алюмінієвий плінтус в кутах шляхом підрізу під 45 градусів. Для підрізу використовуйте винятково торцювальну пилку.
 5. Після того, як чистова підлога укладена, фінішна обробка стін завершена, починайте монтувати вставку МДФ в алюмінієву основу плінтуса. Використовуйте клей на силіконовій основі. Стикуйте вставку МДФ в кутах шляхом підрізу під 45 градусів. Для підрізу використовуйте виключно торцювальну пилку.
 6. Для того, щоб приховати стики між планками МДФ вставки, застосовують шпаклівку.
 7. Якщо ви купили ґрунтовану вставку МДФ, рекомендується фарбувати її у відповідний колір до монтажу в алюмінієву основу. Інакше можна зробити це після монтажу, пофарбувавши разом зі стіною.

УВАГА!!!

Не кріпіть вставку МДФ до вкладання чистової підлоги!

УВАГА!!!

Розрахуйте висоту вставки таким чином, щоб вона вільно помістилася в простір між підлоговим покриттям і кантом. Необхідно також залишити проміжок 3 мм між вставкою плінтуса і підлогою, якщо остання виконана з ламінату, паркету чи натуральної деревини. Річ у тім, що ці матеріали можуть змінювати свою товщину залежно від вологості у приміщенні. Керамічна плитка не потребує проміжку для монтажу вставки.


Збережіть цей продукт на потім

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ