Плінтус вбудований з тіньовим швом 4 мм для LED підсвітки Linea di luce, 60 мм висота

Linea_di_luce_anod
1 625грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Висота видимої частини: 60 мм
Глибина: 15 мм
Товщина вставки МДФ: без вставки
Можливість LED підсвітки: Так

ОПИС

Створіть свій неповторний дизайн з плінтусами FAGOLA!

Linеa di luce – це цікава модель вбудованого плінтуса для LED-підсвітки із тіньовим швом. Профіль має висоту видимої частини 60 мм та складну конструкцію, завдяки якій надзвичайно тонкий тіньовий шов 4 мм поєднаний із можливістю розміщення LED-стрічки всередині плінтуса.

Linеa di luce використовується без МДФ вставки, як і всі наші плінтуси з підсвіткою. Встановлення відбувається у вирізану в стіні нішу або на чорнову стіну, коли зверху на профіль монтується гіпсокартон. Плінтус буде знаходитися в одній площині зі стінами, створюючи яскраво освітлену лінію у верхній його частині шириною 4 мм.

Linеa di luce доступний в анодованому сріблі, або може пофарбований у будь-який колір по RAL на замовлення.

LED-стрічка кріпиться в середині профілю та повністю прихована зовнішньою (видимою) частиною плінтусу, а світло від неї поширюється через тонкий тіньовий шов. Підходять для встановлення світлодіодні стрічки будь-якої потужності і кольору, що дозволяє створити бажаний ефект освітлення в приміщенні.

Плінтус Linеa di luce має власні переваги та можливості, а саме:

  • Сумісність із дверима прихованого типу – Linеa di luce легко стикується із такими типом дверей, на відміну від звичайного (накладного) плінтуса;
  • Відсутність видимих частин, що виступають – після монтажу плінтус розташовується в одній площині зі стіною та виглядає досить мінімалістично, на відміну від його складної форми в демонтованому стані;
  • Ми виготовляємо приховані плінтуси із первинного алюмінію без домішок вторинного лому, використовуючи добавки, що відповідають європейському стандарту ISO 6063.
  • Повна екологічність – покриття виконується із застосуванням RoHS-сумісних реактивів, тому ми гарантуємо повну відсутність шкідливих речовин у покритті!
МОНТАЖ

УВАГА! Не розпочинайте формування стін до установки прихованих плінтусів!

Зверніть увагу, що встановлення таких конструкцій повинно бути здійснене виключно спеціалістами з використанням відповідних інструментів. Процес монтажу складається з кількох етапів:

  1. Якщо стіни є чорновими та ще не обкладені, то необхідно розрахувати рівень плінтуса таким чином, щоб його нижня частина знаходилась на рівні готового підлогового покриття. Потрібно закріпити алюмінієвий плінтус на цьому рівні, дотримуючись паралельності до підлоги.
  2. Якщо стіни вже обкладені гіпсокартоном або поштукатурені, то необхідно вирізати в них заглиблення глибиною 15 мм + 2 мм на клей.
  3. Використовуйте клей або герметик на поліуретановій основі для того, щоб приклеїти плінтус до стіни.
  4. Для стикування алюмінієвого плінтуса в кутах підрізайте його під кутом 45 градусів. Використовуйте винятково торцювальну пилку!
  5. Закріпіть LED-стрічку на внутрішній стороні верхньої частини плінтуса та закрийте профіль декоративною кришкою.

Пам'ятайте!

Якщо плінтус встановлюється на підлогу з ламінату, паркету або натуральної деревини, необхідно залишити зазор 3 мм між плінтусом та підлогою, тому що ці матеріали можуть змінювати свій розмір в залежності від вологості в приміщенні. Для цього слід передбачити місце під плінтусом, щоб матеріали могли вільно розширятися або стискатися. На керамічну плитку можна монтувати плінтус без проміжку.


Збережіть цей продукт на потім

Відділ роздрібного продажу

Фінансовий відділ